Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız 20 yılı aşkın bir süredir siz sayın müşterilerimize En iyi koşullarda Hizmet vermek anlayışı ile Faliyelerini sürdürmektedir. Rekabetin hayli yüksek seviyede olduğu günümüz koşullarında, En iyi referansın koşulsuz Müşteri memnuniyeti olduğunu düşünmekteyiz. Gerek ürün temininde gerekse hizmet üretmekte devamlı yenilenmeyi ve sürekliliği Hedef koyan kuruluşumuz, Merkez Ofis ve Şube olmak üzere 2 farklı adresle sîzlere daha yakın olmanın kıvancını taşımaktadır. Sizlerle daha da iyi hizmet anlayışımız, güçlenerek sürecektir.

Saygılarımızla,.

Mesut Paslanmaz

MİSYONUMUZ

Tüm çalışanlarının bireysel performans ve yeteneklerinien üst düzeye çıkararak katılımcı yönetim anlayışı ile en verimli bir şekilde kullanarak sağlam finansal ve rekabetçi yapısını sürdürebilen, elektronik ticaret uygulamaları İle teknoloji ile gelişmelere açık bir satış sistemi kurup sürekli geliştiren konusuna uygun güvenli çalışanları ve sistemi ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sürekli güven ve işbirliğine dayanan müşteri anlayışı, çalışan ve ortaklarının memnuniyetini en üstdüzeye çıkarmak, güncel teknolojiyi ve uluslararasıstandartlarda uygun hizmet sunan topluma veçevreye duyarlı bir anlayışla, saygın eğitimli çalışanları İle kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak hizmet kalitesini geliştiren bir kurum olmak temel hedefimizdir. Ayrıca kalite belgenin ve kurumsallaşma konusunda göstermiş olduğu titizlik ve özveri ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.