Paslanmaz Üretim

Paslanmaz Üretim

Mesut Paslanmaz üretim kapasitesini arttırmaya devam ediyor.

Paslanmaz Üretim
Mesut Paslanmaz Üretimi Arttırmaya Devam Ediyor

Yakın geçmişte paslanmaz dirsek imalatına başlayan Mesut paslanmaz, Esenyurt mevkiindeki yeni yerine taşındıktan sonra üretim kapasitesini arttırmaya başladı.

Paslanmaz dirseğin yanı sıra, paslanmaz çekme dirsek, paslanmaz kep, paslanmaz yaka, paslanmaz redüksiyon, paslanmaz çekme redüksiyon, paslanmaz boru, paslanmaz profil, paslanmaz oval boru, paslanmaz kedigözü, paslanmaz D boru, paslanmaz polisajlı boru ve paslanmaz satine boru üretimine aralıksız devam ediyor.
İmalat çeşitlerini arttırmayı planlayan Mesut Paslanmaz bu nedenle yeni yatırımlar yapacağını bize bildirdi. Aynı zamanda bu yatırımlarla birlikte ithalat kapasitesi ve stok kapasitesini de artacağını söyleyen Mesut Paslanmaz Yönetim Kurulu Üyesi ve Dış Ticaret Müdürü Ertuğrul Bey, yakın zamanda daha iyi haberler vermeyi planladıklarını söyledi. Mesut Paslanmaz 42 yılı aşan Mesut Özarpacı tecrübesiyle 20 yılı aşkın bir süredir siz sayın müşterilerimize en iyi koşullarda hizmet vermek anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Rekabetin hayli yüksek seviyede olduğu günümüz koşullarında, en iyi referansın koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermemek olduğunu düşünmekteyiz. Gerek ürün temininde gerekse hizmet üretmekte devamlı yenilenmeyi ve sürekliliği hedef koyan kuruluşumuz, Merkez Ofis Zeytinburnu, şube İkitelli ve depo Hadımköy olmak üzere 3 farklı adresle sizlere daha yakın olmanın kıvancını taşımaktadır. Sizlerle daha da iyi hizmet anlayışımız, güçlenerek sürecektir.   Saygılarımızla, Mesut Paslanmaz Çelik Mamülleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi   En kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlara sahip olmak için, kaliteden ödün vermemek için ve daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Haber Linki :     1     2