Üretim ve Yatırım

Mesut Paslanmaz Üretim ve Yatırıma Devam Ediyor

20 yılı aşkın süredir paslanmaz çelik sektöründe adını duyuran Mesut Paslanmaz 1000 m2’lik yeni şubesiyle üretime ve yatırımlara hız verdi.

40 yılı aşkın sürelik tecrübesiyle paslanmaz sektörünün güvenilir ismi olan Mesut Özarpacı’nın amacı her zaman müşteri memnuniyeti ve müşterilerine en kaliteli ürünleri güvenilir bir şekilde sunmak olmuştur. Bu doğrultuda ortağı olduğu eski firmasından ayrılan Mesut Bey, Mesut Paslanmaz’ı hayata geçirdi ve amacı doğrultusunda emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

Paslanmaz çelik fittings, boru ve profil imalatına dirsek ve çekme dirsek imalatı da ekleyerek üretim gamını arttıran firmamız ayrıca piyasada aranılan paslanmaz boru, profil, dolu malzemeler, küpeşte aksesuarları, flanş, vana, dirsek, fittings  vb. normlarının yanı sıra az talep edilen veya bulunmayan bir çok malzeme ve ölçülerini de ürün gamında bulundurmaktadır.

Mesut Paslanmaz Çelik yeni yatırımı
Yeni Hadımköy Depomuz

Portföyünde her ölçüde paslanmaz çelik ürünleri bulunduran firmamız bunların yanı sıra oval, kedi gözü ve d profil ve bunların haricinde bir çok özel üretim çeşitlerini de stoklarında bulundurmaktadır.

Bu doğrultuda Mesut Paslanmaz ailesi hem daha iyi hizmet verebilmek hem de üretim hattını hızlandırmak ve büyütmek amacıyla yeni bir yatırımda bulunarak Hadımköy şubesini hayata geçirdik. Firma sahibi Mesut Bey ülkemizin ve dünyanın girdiği bu zorlu dönemlerde bile ülkemiz adına ellerinden geldiği kadarıyla yatırım ve üretimin devam edeceğini bildirdi.

Paslanmaz avm’si haline gelen firmamızda her tür ve ölçüde paslanmaz malzemeleri bulabilirsiniz.  Güler yüzlü hizmet ve ikramlarımızla karşılamak için sizleri Zeytinburnu ya da İkitelli satış ofislerimize bekleriz.

 

Mesut Paslanmaz Çelik Mamülleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Mesut Özarpacı

LinkedIn

Instagram

Facebook

Haber Linki : 1 , 2